Afyonkarahisar Kiralık Platform Sepetli Vinç

Afyonkarahisar Araç Üstü Kiralık Platform | Sepetli Vinç Hizmetleri

TEL : 0506 429 4602

Afyonkarahisar  kiralık sepetli platform

 

 

 

 

 

 

Sepetli platform, insanların yükseklerde çalışmasının zor ve iş güvenliği açısından güvensiz olduğu alanlarda sıklıkla kullanılan bir vinç çeşididir. Araç üstünde bulunan hidrolik ve teleskopik platform; genel olarak ulaşılması zor yüksek bölgeler ya da insan gücü ile yetişilemeyecek yerlerde güvenli ve rahat bir şekilde çalışılmasına olanak tanıyan bu vinçler, kullanım alanı ve amacına göre farklı çeşitlerde üretilir. Çalışma güvenliği açısından oldukça faydalı olan bu iş makineleri aynı zamanda işlerin daha hızlı ve sağlam yapılmasını sağlayarak zamandan da tasarruf etmeyi sağlar. Makine parkurumuzda bulunan 25 metre, 30 metre ve 32 metrelik sepetli araç üstü platformlar ile yüksek binalar, elektrik direkleri, reklam ve ilan panolarının düzenlenmesinde ve inşaatların dış cephe işlerinde, büyük iş merkezleri, gökdelenler, gelişmiş alışveriş merkezleri ya da bu tür binaların yapım aşamasında ve cephe cam silme işlerinde tercih edilir.

Ülkemizde iş güvenliği konusunda özellikle son dönemlerde önemli adımlar atılmıştır. Araç üstü platformlar, yüksekte çalışma ve personel yükseltme işlemlerinde; iş güvenliği konusunda alınan en önemli etkenlerin başında gelir. Özellikle yüksek katlı iş merkezi ya da binaların inşa aşamasında, cam temizleme işlemlerinde, reklam çalışmalarında kullanılan bu vinçler, dış cephe sıvası sırasında etkili şekilde kullanılır. Çalışanın can güvenliği için koruma kaskı ile çalıştığı bu makinelerde, bir kumandayı sağlayan eleman, bir de işi yapan eleman yer alır. Kumandayı sağlayan eleman diğer arkadaşı gerekli önlemleri alıp hazır olduğunda vinç ile sepeti istenilen bölgeye yanaştırıp en kolay şekilde çalışma ortamı sağlar. Sepette yer alan diğer çalışan çalışma alanına zorlanmadan yetişeceği için en hızlı ve güvenilir şekilde işlerini bitirerek vakitten tasarruf sağlar.

Firmamız, Afyonkarahisar sepetli vinç ve Afyonkarahisar kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Afyonkarahisar ilinde sepetli vinç ve Afyonkarahisar kiralık platform hizmetlerimizden her hangi birine ihtiyaç duyup kiralamak istediğinizde bizi 0506 429 4602 numaralı acil kiralık platform hattından arayabilir, fiyat ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sepetli vinç sektöründe hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet veren firmamızın ayrıcalıklarını yaşayarak, hem zamandan, hem maddiyattan tasarruf edebilir, az işçi ile çok iş yaparak insan gücünden de tasarrufu sağlayabilirsiniz. İş güvenliği açısından da büyük önem teşkil eden ve kullanımı zorunlu olan araç üstü platformlarımızın özellikleri ve kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0506 429 4602

Afyonkarahisar  kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Afyonkarahisar Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

tel:+905064294602

Hizmet Bölgelerimiz

Başmakçı , Bayat , Bolvadin , Çay , Çobanlar , Dazkırı , Dinar , Emirdağ , Evciler , Hocalar , İhsaniye , İscehisar , Kızılören , Merkez , Sandıklı , Sincanlı(Sinanpaşa) , Sultandağı , Şuhut , Anıtkaya , Beyyazı , Büyükkalecik , Çarşı , Çayırbağ , Çıkrık , Değirmenayvalı , Dumlupınar , Erkmen , Fethibey , Gebeceler , Harbiş , Işıklar , Merkez Köyler , Nuribey , Sahipata , Salar , Susuz , Sülümenli , Sülün , Afyonkarahisarosb Mahallesi , Aksaraylı Mahallesi , Aliçetinkaya Mahallesi , Aliihsanpaşa Mahallesi , Altındağ Mahallesi , Atatürk Mahallesi , Bademli Mahallesi , Barbaros Mahallesi , Battalgazi Mahallesi , Bedrik Mahallesi , Beyazıt Mahallesi , Burmalı Mahallesi , Camikebir Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çavuşbaşı Mahallesi , Çavuşoğlu Mahallesi , Dairecep Mahallesi , Dervişpaşa Mahallesi , Doğancı Mahallesi , Dumlupınar Mahallesi , Efecik Mahallesi , Erenler Mahallesi , Ertuğrulgazi Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Eşrefpaşa Mahallesi , Fakıpaşa Mahallesi , Fatih Mahallesi , Fevziçakmak Mahallesi , Gazi Mahallesi , Gökçe Mahallesi , Gökhan Mahallesi , Gültepe Mahallesi , Gümüştepe Mahallesi , Gündoğmuş Mahallesi , Güvenevler Mahallesi , Hacıabdurrahman Mahallesi , Hacıaftal Mahallesi , Hacıalioğlu Mahallesi , Hacıcafer Mahallesi , Hacıeyüp Mahallesi , Hacımahmut Mahallesi , Hacımustafa Mahallesi , Hacınasuh Mahallesi , Hacınuh Mahallesi , Hacıyahya Mahallesi , Halilibrahimsultan Mahallesi , Hamidiye Mahallesi , Hasankaraağaç Mahallesi , Hattatkarahisar Mahallesi , Hisar Mahallesi , Hisaraltı Mahallesi , Hocaahmetyesevi Mahallesi , Huzur Mahallesi , Hürriyet Mahallesi , İstiklal Mahallesi , Kale Mahallesi , Kanlıca Mahallesi , Karakatip Mahallesi , Karaman Mahallesi , Karamanoğlu Mahallesi , Karşıyaka Mahallesi , Kasımpaşa Mahallesi , Kayadibi Mahallesi , Kocatepe Mahallesi , Kubeli Mahallesi , Kurtuluş Mahallesi , Mareşalfevziçakmak Mahallesi , Marulcu Mahallesi , Mecidiye Mahallesi , Mehmetakifersoy Mahallesi , Metli Mahallesi , Mevlana Mahallesi , Nakilci Mahallesi , Nazmisaatci Mahallesi , Olucak Mahallesi , Orhangazi Mahallesi , Osmangazi Mahallesi , Osmanlı Mahallesi , Örnek Mahallesi , Örnekevler Mahallesi , Sahipata Mahallesi , Sakarya Mahallesi , Selçuklu Mahallesi , Sinanpaşa Mahallesi , Sümer Mahallesi , Şehitahmet Mahallesi , Şeker Mahallesi , Tacıahmet Mahallesi , Taşpınar Mahallesi , Uğur Mahallesi , Ulucami Mahallesi , Umurbey Mahallesi , Veyselkarani Mahallesi , Yaka Mahallesi , Yarenler Mahallesi , Yavuzselim Mahallesi , Yeni Mahallesi , Yenicamii Mahallesi , Yenice Mahallesi , Yeşilyurt Mahallesi , Yukarıpazar Mahallesi , Yunusemre Mahallesi , Yunuslar Mahallesi , Zafer Mahallesi

Afyonkarahisar Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Afyonkarahisar kiralık platform
Afyonkarahisar kiralık sepetli vinç
Afyonkarahisar kiralık platform firmaları
Afyonkarahisar kiralık platform ücretleri
Afyonkarahisar saatlik kiralık araç üstü platform
Afyonkarahisar saatlik kiralık sepetli platform
Afyonkarahisar saatlik kiralık sepetli vinç
Afyonkarahisar saatlik sepetli platform kiralama
Afyonkarahisar kiralık forklift
Afyonkarahisar saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Platform Kiralama Talep FormuHemen Ara