Balıkesir Kiralık Platform Sepetli Vinç

Balıkesir Araç Üstü Kiralık Platform | Sepetli Vinç Hizmetleri

TEL : 0506 429 4602

Balıkesir kiralık sepetli platform

 

 

 

 

 

 

Sepetli platform, insanların yükseklerde çalışmasının zor ve iş güvenliği açısından güvensiz olduğu alanlarda sıklıkla kullanılan bir vinç çeşididir. Araç üstünde bulunan hidrolik ve teleskopik platform; genel olarak ulaşılması zor yüksek bölgeler ya da insan gücü ile yetişilemeyecek yerlerde güvenli ve rahat bir şekilde çalışılmasına olanak tanıyan bu vinçler, kullanım alanı ve amacına göre farklı çeşitlerde üretilir. Çalışma güvenliği açısından oldukça faydalı olan bu iş makineleri aynı zamanda işlerin daha hızlı ve sağlam yapılmasını sağlayarak zamandan da tasarruf etmeyi sağlar. Makine parkurumuzda bulunan 25 metre, 30 metre ve 32 metrelik sepetli araç üstü platformlar ile yüksek binalar, elektrik direkleri, reklam ve ilan panolarının düzenlenmesinde ve inşaatların dış cephe işlerinde, büyük iş merkezleri, gökdelenler, gelişmiş alışveriş merkezleri ya da bu tür binaların yapım aşamasında ve cephe cam silme işlerinde tercih edilir.

Ülkemizde iş güvenliği konusunda özellikle son dönemlerde önemli adımlar atılmıştır. Araç üstü platformlar, yüksekte çalışma ve personel yükseltme işlemlerinde; iş güvenliği konusunda alınan en önemli etkenlerin başında gelir. Özellikle yüksek katlı iş merkezi ya da binaların inşa aşamasında, cam temizleme işlemlerinde, reklam çalışmalarında kullanılan bu vinçler, dış cephe sıvası sırasında etkili şekilde kullanılır. Çalışanın can güvenliği için koruma kaskı ile çalıştığı bu makinelerde, bir kumandayı sağlayan eleman, bir de işi yapan eleman yer alır. Kumandayı sağlayan eleman diğer arkadaşı gerekli önlemleri alıp hazır olduğunda vinç ile sepeti istenilen bölgeye yanaştırıp en kolay şekilde çalışma ortamı sağlar. Sepette yer alan diğer çalışan çalışma alanına zorlanmadan yetişeceği için en hızlı ve güvenilir şekilde işlerini bitirerek vakitten tasarruf sağlar.

Firmamız, Balıkesir sepetli vinç ve Balıkesir kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Balıkesir ilinde sepetli vinç ve Balıkesir kiralık platform hizmetlerimizden her hangi birine ihtiyaç duyup kiralamak istediğinizde bizi 0506 429 4602 numaralı acil kiralık platform hattından arayabilir, fiyat ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sepetli vinç sektöründe hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet veren firmamızın ayrıcalıklarını yaşayarak, hem zamandan, hem maddiyattan tasarruf edebilir, az işçi ile çok iş yaparak insan gücünden de tasarrufu sağlayabilirsiniz. İş güvenliği açısından da büyük önem teşkil eden ve kullanımı zorunlu olan araç üstü platformlarımızın özellikleri ve kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0506 429 4602

Balıkesir kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Balıkesir Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

TEL 0506 429 4602

Hizmet Bölgelerimiz

Ayvalık , Balya , Bandırma , Bigadiç , Burhaniye , Dursunbey , Edremit , Erdek , Gömeç , Gönen , Havran , İvrindi , Kepsut , Manyas , Marmara , Merkez , Savaştepe , Sındırgı , Susurluk , Adnanmenderes , Anajetüstü , Bahçelievler , Bakımokulu , Gündoğan , Kocaavşar , Merkez Köyler , Pamukçu , Paşaalanı , Sakarya , Şamlı , 1.Gündoğan Mahallesi , 1.Oruçgazi Mahallesi , 1.Sakarya Mahallesi , 2.Gündoğan Mahallesi , 2.Oruçgazi Mahallesi , 2.Sakarya Mahallesi , Adnanmenderes Mahallesi , Akgedik Mahallesi , Akıncılar Mahallesi , Alihikmetpaşa Mahallesi , Altıeylül Mahallesi , Anajetüstü , Atatürk Mahallesi , Avşar Mahallesi , Aygören Mahallesi , Bahçelievler Mahallesi , Bakımokulu , Bengi Mahallesi , Çay Mahallesi , Dinkçiler Mahallesi , Dumlupınar Mahallesi , Ege Mahallesi , Eskikuyumcular Mahallesi , Gaziosmanpaşa Mahallesi , Gümüşçeşme Mahallesi , Güvendi Mahallesi , Hacıilbey Mahallesi , Hacıismail Mahallesi , Hasanbasriçantay Mahallesi , Hisariçi Mahallesi , Kamçıllı Mahallesi , Karaoğlan Mahallesi , Karesi Mahallesi , Kasaplar Mahallesi , Kayabey Mahallesi , Kızpınar Mahallesi , Kuvaimilliye Mahallesi , Maltepe Mahallesi , Mirzabey Mahallesi , Paşaalanı Mahallesi , Plevne Mahallesi , Sütlüce Mahallesi , Toygar Mahallesi , Vicdaniye Mahallesi , Yeni Mahallesi , Yıldırım Mahallesi , Yıldız Mahallesi , Zeybek Mahallesi , Akarsu Köyü , Akçakaya Köyü , Akçaköy Köyü , Aktarma Köyü , Alacabayır Köyü , Armutalan Köyü , Aslıhan Köyü , Aslıhantepeciği Köyü , Atköy Köyü , Aynaoğlu Köyü , Ayşebacı Köyü , Ayvatlar Köyü , Bakacak Köyü , Balıklı Köyü , Bayat Köyü , Beyköy Köyü , Boğazköy Köyü , Büyükbostancı Köyü , Büyükpınar Köyü , Cinge Köyü , Çandır Köyü , Çayırhisar Köyü , Çiçekpınarı Köyü , Dedeburnu Köyü , Deliklitaş Köyü , Dereçiftlik Köyü , Düzoba Köyü , Fethiye Köyü , Gökçeören Köyü , Gökköy Köyü , Halalca Köyü , Halkapınar Köyü , Hisaralan Köyü , Kabakdere Köyü , Kabaklı Köyü , Kalaycılar Köyü , Karacaören Köyü , Karakolköy Köyü , Karaman Köyü , Kavaklı Köyü , Kırmızılar Köyü , Köseler Köyü , Köteyli Köyü , Köylüköyü , Kurtdere Köyü , Küçükbostancı Köyü , Naipli Köyü , Ortaca Köyü , Ortamandıra Köyü , Ovabayındır Köyü , Ovacık Köyü , Ovaköy Köyü , Paşaköy Köyü , Selimiye Köyü , Taşkesiği Köyü , Tatlıpınar Köyü , Toybelen Köyü , Turplu Köyü , Türkali Köyü , Üçpınar Köyü , Yağcılar Köyü , Yakupköy Köyü , Yaylacık Köyü , Yenice Köyü , Yeniiskender Köyü , Yeroluk Köyü , Ziyaretli Köyü

Balıkesir Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Balıkesir kiralık platform
Balıkesir kiralık sepetli vinç
Balıkesir kiralık platform firmaları
Balıkesir kiralık platform ücretleri
Balıkesir saatlik kiralık araç üstü platform
Balıkesir saatlik kiralık sepetli platform
Balıkesir saatlik kiralık sepetli vinç
Balıkesir saatlik sepetli platform kiralama
Balıkesir kiralık forklift
Balıkesir saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Platform Kiralama Talep FormuHemen Ara