Bartın Kiralık Platform Sepetli Vinç

Bartın Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Araç Üstü Platform Kiralama Hizmetleri

TEL : 0506 429 4602

Bartın kiralık sepetli platform

 

 

 

Reklam, temizlik ve inşaat sektöründe çalışan personel için çok yüksek ve güvenlik açısından tehlikeli yerlerde çalışmak, her zaman için büyük bir sıkıntı olmuştur. Özellikle inşaat sektöründe bu tarz işlerin önlem alınmadan yapılmaya çalışılması korkunç kazaları beraberinde getirmiştir. Bu nedenle iş güvenliği yasaları gereği zorunlu hale araç üstü platformlar sayesinde daha güvenli şartlar altında çalışma imkânı buluyor. Sepetli Platform vinçler insanların kolaylıkla erişemediği yüksekliklere güvenli bir şekilde ulaşmasını ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Araç üstü kiralık platformlarla yüksek yerlere, ulaşılması güç yükseklikte binalara iskele kurmadan daha az maliyetle ve kısa zamanda ulaşılabilir. Ancak bu tür iş makinelerine ihtiyaç duyulma sıklığına göre herkesin satın alması elbette imkânsızdır. Bu tarz bir sıkıntıyı çözmek için sepetli vinç kiralamalıyız. İşte bu noktada firmamız Bartın kiralık sepetli vinç ve Bartın kiralık platform olarak hizmet vermekteyiz. Bartın çevresinde araç üstü platform kiralamak için firmamızı arayabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar hizmet gösteren firmamızdan, işinize uygun kiralık araç üstü platform kiralayabilirsiniz. Kiralık sepetli vinçler ile farklı sektörlerde; farklı işlerinizi kolaylıkla çözebilirsiniz. Firmamızda çalışma yapılacak yerin ortamı, konumu ve yüksekliğine göre değişik tiplerde birçok platform bulunmaktadır. Firmamızda 20 metrelik platform, 25 metrelik platform, 30 metrelik platform, 32 metrelik platform modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Bartın Kiralık Araç üstü platformlarımızı şehir içinde ve dar sokaklarda personel yükseltme işlerinde ve yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylıkla kullanılabilir. Makine parkurumuzda bulunan 25 metreden 45 metreye kadar ulaşan platform çeşitlerimizle yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır. Kiralık araç üstü sepetli platformlarla dış cephe ve cam temizliğinde, elektrik işlerinde,bina çatılarında, pano ve tabela montajlarında ve reklam afişlerinin yenilenmesinde ve dizi – film çekimlerinde kullanılmaktadır.

Firmamız, Bartın sepetli vinç ve Bartın kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Bartın bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Bartın kiralık platform firmasına 0506 429 4602 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0506 429 4602

Bartın kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Bartın Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

tel:+905064294602

Hizmet Bölgelerimiz

, Amasra , Kurucaşile , Merkez , Ulus• Arıt , Demirciler , Kozcağız , Merkez Köyler , Yenisanayi• Aladağ Mahallesi , Cöcü Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çaydüzü Mahallesi , Değirmenci Mahallesi , Demirciahmetler Mahallesi , Demirciler Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Gölbucağı Mahallesi , Hürriyet Mahallesi , Karaköy Mahallesi , Kemerköprü Mahallesi , Kırtepe Mahallesi , Köyortası Mahallesi , Menteşpiri Mahallesi , Merkez Mahallesi , Okulak Mahallesi , Orduyeri Mahallesi , Orta Mahallesi , Tuna Mahallesi , Turanlar Mahallesi , Yukarışeyhler Mahallesi• Ağdacı Köyü , Ahmetpaşa Köyü , Akağaç Köyü , Akbaba Köyü , Akbaş Köyü , Akçalı Köyü , Akçamescit Köyü , Akgöz Köyü , Akıncılar Köyü , Akmanlar Köyü , Akpınar Köyü , Alibaş Köyü , Arıönü Köyü , Aşağıdere Köyü , Avgölü Köyü , Aydınlar Köyü , Bakioğlu Köyü , Bakraçboz Köyü , Balat Köyü , Başoğlu Köyü , Bayıryüzü Köyü , Bedil Köyü , Beşköprü Köyü , Budakdüzü Köyü , Büyükkıran Köyü , Büyükkızılkum Köyü , Celilbeyoğlu Köyü , Çakırdemirci Köyü , Çakırkadı Köyü , Çakırömerağa Köyü , Çamaltı Köyü , Çamlık Köyü , Çaybükü Köyü , Çayır Köyü , Çeştepe Köyü , Çiftlikköy Köyü , Çöpbey Köyü , Çukurbük Köyü , Dallıca Köyü , Darıören Köyü , Derbent Köyü , Dırazlar Köyü , Doğaşı Köyü , Ebçiler Köyü , Ebçilerkadı Köyü , Ecikler Köyü , Ellibaş Köyü , Esbey Köyü , Esenyurt Köyü , Eskiemirler Köyü , Eskihamidiye Köyü , Eyüpoğlu Köyü , Fırınlı Köyü , Gecen Köyü , Gençali Köyü , Gerişkatırcı Köyü , Gökçekıran Köyü , Gözpınar Köyü , Gürgenpınarı Köyü , Gürpınar Köyü , Güzelcehisar Köyü , Hacıhatipoğlu Köyü , Hacıosmanoğlu Köyü , Hanyeri Köyü , Hasanefendi Köyü , Hasankadı Köyü , Hasanlar Köyü , Hatipler Köyü , Hıdırlar Köyü , Hocaoğlu Köyü , İmamlar Köyü , Kabagöz Köyü , Kaman Köyü , Karacaoğlu Köyü , Karahüseyinli Köyü , Karainler Köyü , Karaköyşeyhler Köyü , Karamazak Köyü , Karasu Köyü , Karayakup Köyü , Karşıyaka Köyü , Kasbaşı Köyü , Kayacılar Köyü , Kayadibi Köyü , Kayadibiçavuş Köyü , Kayadibikavlak Köyü , Kışlaköy Köyü , Kızılelma Köyü , Kocareis Köyü , Köyyeri Köyü , Kumaçorak Köyü , Kurtköy Köyü , Kutlubeydemirci Köyü , Kutlubeytabaklar Köyü , Kutlubeyyazıcılar Köyü , Küçükkızılkum Köyü , Kümesler Köyü , Mamak Köyü , Mekeçler Köyü , Muratbey Köyü , Okçular Köyü , Ören Köyü , Özbaşı Köyü , Saraylı Köyü , Serdar Köyü , Sipahiler Köyü , Siremirçavuş Köyü , Siremirtabaklar Köyü , Sofular Köyü , Söğütlü Köyü , Sülek Köyü , Sütlüce Köyü , Şabankadı Köyü , Şahin Köyü , Şahne Köyü , Şarköy Köyü , Şirinköy Köyü , Tabanözü Köyü , Tasmacı Köyü , Terkehaliller Köyü , Terkehatipler Köyü , Topluca Köyü , Tuzcular Köyü , Uğurlar Köyü , Ulugeçitambarcı Köyü , Ulugeçitkadı Köyü , Uluköy Köyü , Ustaoğlu Köyü , Uzunöz Köyü , Yanaz Köyü , Yeğenli Köyü , Yenihamidiye Köyü , Yeniköy Köyü , Yeşilkaya Köyü , Yeşilyurt Köyü , Yıldız Köyü

Bartın Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Bartın kiralık platform
Bartın kiralık sepetli vinç
Bartın kiralık platform firmaları
Bartın kiralık platform ücretleri
Bartın saatlik kiralık araç üstü platform
Bartın saatlik kiralık sepetli platform
Bartın saatlik kiralık sepetli vinç
Bartın saatlik sepetli platform kiralama
Bartın kiralık forklift
Bartın saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Platform Kiralama Talep FormuHemen Ara