Çanakkale Kiralık Platform Sepetli Vinç
TEL:0532 559 56 26

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Çanakkale Kiralık Platform
  4. /
  5. Çanakkale Kiralık Platform Sepetli Vinç

Çanakkale Kiralık Sepetli Vinç ve Platform Kiralama Hizmetleri

Telefon Numaramız: 0532 559 56 26

Çanakkale kiralık sepetli platform

İnşaatlarda Öncelik İş Güvenliği

İnşaatların hız kazanmasında her ne kadar makine ve araçlar büyük öneme sahip olsa da sürdürülebilirlik açısından çalışanların varlığı her zaman önemini korumaktadır. Bu noktada çalışanlar için iş güvenliğinin sağlanması ve kazalara karşı tedbir alınması inşaat firmaları açısından önem taşımaktadır. Firmamız Çanakkale kiralık sepetli platform hizmeti vermekte olup bu platformları kullanarak güvenli bir şekilde çalışanlarınızı çalışmanın yapılacağı bölüme ulaştırabilirsiniz.

İhtiyacınız Süresince Kullanım

Çanakkale sepetli vinç kiralama hizmeti veren firmamızın sağladığı en önemli avantajlardan biri de sepetli vincinizi inşaatınızın devam ettiği sürece günlük ya da daha uzun sürelerde kiralayarak kullanma olanağına sahip olmanızdır. Bu sayede kullanım gerekliliği sona erdiğinde bakım masrafına katlanmak zorunda kalmazsınız.

Nasıl Bir Vinç?

Vinç kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız öncelikle tespit edilmesi gereken konu vinci hangi amaçla kullanacağınız ve ne kadar yüksekliğe çıkılması gerektiğidir. Buna uygun olarak kiralama seçenekleri ve fiyatlarımız değişmektedir. İnşaat alanında birden fazla amaçla kullanacaksanız en uygun modelin belirlenmesi için firmamızla irtibat kurmanız yararlı olacaktır.

 

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Çanakkale bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Çanakkale kiralık platform firmasına 0532 559 56 26 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız: 0532 559 56 26

Hizmet Bölgelerimiz

 Ayvacık , Bayramiç , Biga , Bozcaada , Çan , Eceabat , Ezine , Gelibolu , Gökçeada(İmroz) , Lapseki , Merkez , Yenice , İsmetpaşa Mahallesi , Kemalpaşa Mahallesi , Alçıtepe Köyü , Behramlı Köyü , Beşyol Köyü , Bıgalı Köyü , Büyükanafarta Köyü , Kilidülbahir Köyü , Kocadere Köyü , Kumköy Köyü , Küçükanafarta Köyü , Seddülbahir Köyü , Yalova Köyü , Yolağzı Köyü , Barbaros , Çanakkale , Erenköy , Kepez , Kumkale , Merkez Köyler , Barbaros Mah , Boğazkent Mahallesi , Cevatpaşa Mah , Cumhuriyet Mahallesi , Esenler Mahallesi , Fevzipaşa Mah , İsmetpaşa Mah , Kemalpaşa Mah , Mehmetçavuş Mahallesi , Merkez Mahallesi , Namıkkemal Mah , Şehitler Mahallesi , Yeni Mahallesi , Akçapınar Köyü , Akçeşme Köyü , Aşağıokçular Köyü , Belen Köyü , Civler Köyü , Çınarlı Köyü , Çıplak Köyü , Çiftlikdere Köyü , Denizgöründü Köyü , Dümrek Köyü , Elmacık Köyü , Fevziçakmak Köyü , Gökçalı Köyü , Güzelyalı Köyü , Halileli Köyü , Işıklar Köyü , Kalabaklı Köyü , Kalafat Köyü , Karacaören Köyü , Karapınar Köyü , Kayadere Köyü , Kemalköy Köyü , Kızılcaören Köyü , Kızılkeçili Köyü , Kurşunlu Köyü , Musaköy Köyü , Ovacık Köyü , Özbek Köyü , Salihler Köyü , Saraycık Köyü , Sarıbeyli Köyü , Sarıcaeli Köyü , Taşlıtarla Köyü , Tevfikiye Köyü , Ulupınar Köyü , Yağcılar Köyü , Yapıldak Köyü , Yukarıokçular Köyü

Çanakkale Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Çanakkale kiralık platform
Çanakkale kiralık sepetli vinç
Çanakkale kiralık platform firmaları
Çanakkale kiralık platform ücretleri
Çanakkale saatlik kiralık araç üstü platform
Çanakkale saatlik kiralık sepetli platform
Çanakkale saatlik kiralık sepetli vinç
Çanakkale saatlik sepetli platform kiralama
Çanakkale kiralık forklift
Çanakkale saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Hemen Ara