Düzce Kiralık Platform Sepetli Vinç

Düzce Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Araç Üstü Platform Kiralama Hizmetleri

TEL : 0506 429 4602

Düzce kiralık sepetli platform

 

 

 

Reklam, temizlik ve inşaat sektöründe çalışan personel için çok yüksek ve güvenlik açısından tehlikeli yerlerde çalışmak, her zaman için büyük bir sıkıntı olmuştur. Özellikle inşaat sektöründe bu tarz işlerin önlem alınmadan yapılmaya çalışılması korkunç kazaları beraberinde getirmiştir. Bu nedenle iş güvenliği yasaları gereği zorunlu hale araç üstü platformlar sayesinde daha güvenli şartlar altında çalışma imkânı buluyor. Sepetli Platform vinçler insanların kolaylıkla erişemediği yüksekliklere güvenli bir şekilde ulaşmasını ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Araç üstü kiralık platformlarla yüksek yerlere, ulaşılması güç yükseklikte binalara iskele kurmadan daha az maliyetle ve kısa zamanda ulaşılabilir. Ancak bu tür iş makinelerine ihtiyaç duyulma sıklığına göre herkesin satın alması elbette imkânsızdır. Bu tarz bir sıkıntıyı çözmek için sepetli vinç kiralamalıyız. İşte bu noktada firmamız Düzce kiralık sepetli vinç ve Düzce kiralık platform olarak hizmet vermekteyiz. Düzce çevresinde araç üstü platform kiralamak için firmamızı arayabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar hizmet gösteren firmamızdan, işinize uygun kiralık araç üstü platform kiralayabilirsiniz. Kiralık sepetli vinçler ile farklı sektörlerde; farklı işlerinizi kolaylıkla çözebilirsiniz. Firmamızda çalışma yapılacak yerin ortamı, konumu ve yüksekliğine göre değişik tiplerde birçok platform bulunmaktadır. Firmamızda 20 metrelik platform, 25 metrelik platform, 30 metrelik platform, 32 metrelik platform modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Düzce Kiralık Araç üstü platformlarımızı şehir içinde ve dar sokaklarda personel yükseltme işlerinde ve yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylıkla kullanılabilir. Makine parkurumuzda bulunan 25 metreden 45 metreye kadar ulaşan platform çeşitlerimizle yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır. Kiralık araç üstü sepetli platformlarla dış cephe ve cam temizliğinde, elektrik işlerinde,bina çatılarında, pano ve tabela montajlarında ve reklam afişlerinin yenilenmesinde ve dizi – film çekimlerinde kullanılmaktadır.

Firmamız, Düzce sepetli vinç ve Düzce kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Düzce bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Düzce kiralık platform firmasına 0506 429 4602 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0506 429 4602

Düzce kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Düzce Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

TEL 0506 429 4602

Hizmet Bölgelerimiz

Akçakoca • Cumayeri • Çilimli • Gölyaka • Gümüşova • Kaynaşlı • Merkez • Yığılca Aziziye(Günlü) , Azmimilli/Çay , Beyciler , Beyköy , Boğaziçi , Kalıcıkonutlar , Konuralp , Merkez Köyler , Ağaköy Mahallesi , Aziziye Mahallesi , Azmimilli Mahallesi , Bahçelievler Mahallesi , Beyciler Mahallesi , Burhaniye Mahallesi , Camikebir Mahallesi , Cedidiye Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çamlıevler Mahallesi , Çay Mahallesi , Çiftepınarlar Mahallesi , Demetevler Mahallesi , Derelitütüncü Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Fatih Mahallesi , Fevziçakmak Mahallesi , Güzelbahçe Mahallesi , Hamidiye Mahallesi , İstiklal Mahallesi , Karaca Mahallesi , Karahacımusa Mahallesi , Kiremitocağı Mahallesi , Körpeşler Mahallesi , Kültür Mahallesi , Nusrettin Mahallesi , Şehitbayramgökmen Mahallesi , Şehithüseyinkıl Mahallesi , Şehitkemalışıldak Mahallesi , Şehitmuratdemir Mahallesi , Şerifiye Mahallesi , Terzialiler Mahallesi , Uzunmustafa Mahallesi , Yeni Mahallesi , Yeşiltepe Mahallesi , Akbıyıklar Köyü , Akpınar Köyü , Aktarla Köyü , Akyazı Köyü , Altınpınar Köyü , Asar Köyü , Aybaşı Köyü , Aydınpınar Köyü , Aynalı Köyü , Bahçeköy Köyü , Ballıca Köyü , Bataklıçiftlik Köyü , Beslambey Köyü , Boğaziçi Köyü , Bostanyeri Köyü , Büyükaçma Köyü , Çakırhacıibrahim Köyü , Çakırlar Köyü , Çamköy Köyü , Çamlısu Köyü , Çavuşlar Köyü , Çınardüzü Köyü , Çınarlı Köyü , Çiftlikköy Köyü , Dağdibi Köyü , Darıcı Köyü , Dedeler Köyü , Değirmenbaşı Köyü , Derdin Köyü , Develi Köyü , Doğanlı Köyü , Duraklar Köyü , Düverdüzü Köyü , Düzköy Köyü , Eminaçma Köyü , Erdemli Köyü , Esençam Köyü , Esenköy Köyü , Esentepe Köyü , Eskimengencik Köyü , Fevziye Köyü , Fındıklı Köyü , Gökçe Köyü , Gölormanı Köyü , Güldere Köyü , Gümüşpınar Köyü , Günbaşı Köyü , Gündolaması Köyü , Güven Köyü , Hacıahmetler Köyü , Hacıaliler Köyü , Hasanlar Köyü , Hatipliketenciler Köyü , Hocaoğlu Köyü , İhsaniye Köyü , İslahiye Köyü , İstilli Köyü , Kabalak Köyü , Kadıoğlu Köyü , Kaledibi Köyü , Karaçalı Köyü , Karadere Köyü , Kavakbıçkı Köyü , Kaynakçı Köyü , Kazıkoğlu Köyü , Kemerkasım Köyü , Kızılcık Köyü , Kirazlı Köyü , Koçyazı Köyü , Konaklı Köyü , Kozluk Köyü , Köprübaşı Köyü , Kurtsuyu Köyü , Kuşaçması Köyü , Kutlu Köyü , Kuyumcuhacıali Köyü , Küçükahmet Köyü , Küçükmehmet Köyü , Mamure Köyü , Muncurlu Köyü , Muradiye Köyü , Musababa Köyü , Nalbantoğlu Köyü , Nasırlı Köyü , Nuhlar Köyü , Osmanca Köyü , Otluoğlu Köyü , Ovapınar Köyü , Ozanlar Köyü , Özyanık Köyü , Paşakonağı Köyü , Paşaormanı Köyü , Pınarlar Köyü , Sallar Köyü , Samandere Köyü , Sancakdere Köyü , Sancaklar Köyü , Sarayyeri Köyü , Sinirci Köyü , Soğukpınar Köyü , Suncuk Köyü , Şaziyeköy Köyü , Şıralık Köyü , Taşköprü Köyü , Tokuşlar Köyü , Turaplar Köyü , Uğur Köyü , Üçyol Köyü , Yahyalar Köyü , Yakaköy Köyü , Yayakbaşı Köyü , Yayla Köyü , Yeniaynalı Köyü , Yenikaraköy Köyü , Yenitaşköprü Köyü , Yeşilçam Köyü , Yeşilçimen Köyü , Yörük Köyü , Yukarıyahyalar Köyü

Düzce Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Düzce kiralık platform
Düzce kiralık sepetli vinç
Düzce kiralık platform firmaları
Düzce kiralık platform ücretleri
Düzce saatlik kiralık araç üstü platform
Düzce saatlik kiralık sepetli platform
Düzce saatlik kiralık sepetli vinç
Düzce saatlik sepetli platform kiralama
Düzce kiralık forklift
Düzce saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Platform Kiralama Talep FormuHemen Ara