Tel: 0532 559 56 26 | afyon forklift kiralama

Etiket arşivi afyon forklift kiralama

afyon-kiralik-forklift

Afyonkarahisar Kiralık Forklift, Forklift Kiralama

Afyonkarahisar ilinde ve çevresinde forklift kiralama hizmetlerinde her zaman akla gelen ilk firma olarak bizler bölgemizde; operatörlü ya da operatörsüz olarak aylık, haftalık, günlük, saatlik veya palet başına kiralık forkliftler ile malzemenizi indiriyor, fabrika taşıyor, fuar organize ediyor, makine montaj ve taşıma işinizi kolaylaştırıyor veya arıza yapan forkliftleriniz tamir edilinceye kadar geçici bir forklift ihtiyacınızı karşılıyoruz. Afyonkarahisar kiralık forklift hizmetimizde 3 tona kadar kaldırma ve 4,50 metreye kadar uzanma kapasitesine sahip olan forkliftlerimizle Afyonkarahisar bölgesinde bulunan bütün firmalara kiralık forklift hizmeti vermekteyiz.

Afyonkarahisar Operatörlü ve Operatörsüz Kiralık Forklift

Afyonkarahisar Bölgesinde size uygun çalışma planına göre operatörlü ve operatörsüz kiralık forklift hizmeti vermekteyiz.

Afyonkarahisar Palet Bazlı Forklift Kiralama

Afyonkarahisar Bölgesinde; indirilecek ya da yüklenecek palet sayınıza ve belirleyeceğiniz iş programına göre hizmet vermekteyiz.

Afyonkarahisar Uzun ve Kısa Vadeli Kiralık Forklift

Afyonkarahisarta saatlik haftalık, günlük, aylık, palet bazlı veya proje başına kiralık forkliftlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Hemen Ara