Karabük Kiralık Platform Sepetli Vinç

Karabük Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Araç Üstü Platform Kiralama Hizmetleri

TEL : 0506 429 4602

Karabük kiralık sepetli platform

 

 

 

Reklam, temizlik ve inşaat sektöründe çalışan personel için çok yüksek ve güvenlik açısından tehlikeli yerlerde çalışmak, her zaman için büyük bir sıkıntı olmuştur. Özellikle inşaat sektöründe bu tarz işlerin önlem alınmadan yapılmaya çalışılması korkunç kazaları beraberinde getirmiştir. Bu nedenle iş güvenliği yasaları gereği zorunlu hale araç üstü platformlar sayesinde daha güvenli şartlar altında çalışma imkânı buluyor. Sepetli Platform vinçler insanların kolaylıkla erişemediği yüksekliklere güvenli bir şekilde ulaşmasını ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Araç üstü kiralık platformlarla yüksek yerlere, ulaşılması güç yükseklikte binalara iskele kurmadan daha az maliyetle ve kısa zamanda ulaşılabilir. Ancak bu tür iş makinelerine ihtiyaç duyulma sıklığına göre herkesin satın alması elbette imkânsızdır. Bu tarz bir sıkıntıyı çözmek için sepetli vinç kiralamalıyız. İşte bu noktada firmamız Karabük kiralık sepetli vinç ve Karabük kiralık platform olarak hizmet vermekteyiz. Karabük çevresinde araç üstü platform kiralamak için firmamızı arayabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar hizmet gösteren firmamızdan, işinize uygun kiralık araç üstü platform kiralayabilirsiniz. Kiralık sepetli vinçler ile farklı sektörlerde; farklı işlerinizi kolaylıkla çözebilirsiniz. Firmamızda çalışma yapılacak yerin ortamı, konumu ve yüksekliğine göre değişik tiplerde birçok platform bulunmaktadır. Firmamızda 20 metrelik platform, 25 metrelik platform, 30 metrelik platform, 32 metrelik platform modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Karabük Kiralık Araç üstü platformlarımızı şehir içinde ve dar sokaklarda personel yükseltme işlerinde ve yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylıkla kullanılabilir. Makine parkurumuzda bulunan 25 metreden 45 metreye kadar ulaşan platform çeşitlerimizle yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır. Kiralık araç üstü sepetli platformlarla dış cephe ve cam temizliğinde, elektrik işlerinde,bina çatılarında, pano ve tabela montajlarında ve reklam afişlerinin yenilenmesinde ve dizi – film çekimlerinde kullanılmaktadır.

Firmamız, Karabük sepetli vinç ve Karabük kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Karabük bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Karabük kiralık platform firmasına 0506 429 4602 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0506 429 4602

Karabük kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Karabük Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

tel:+905064294602

Hizmet Bölgelerimiz

Eflani , Eskipazar , Merkez , Ovacık , Safranbolu , Yenice• 100.Yıl , Beşbinevler , Kayabaşı , Merkez Köyler , Yenişehir• 100Yıl Mahallesi , 75 Yıl Mahallesi , Adatepe Mahallesi , Atatürk Mah . , Bahçelievler Mahallesi , Bayır Mah . , Cevizlidere Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çarşı Mah . , Dereevler Mahallesi , Doğantepe Mahallesi , Ergenekon Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Fatih Mah . , Fevziçakmak Mah . , Hürriyet Mah . , İstasyon Mah . , Karabük Mah . , Kartaltepe Mah . , Kayabaşı Mah . , Kurtuluş Mahallesi , Namıkkemal Mah . , Öğlebeli Mah . , Sanayisiteleri Mahallesi , Soğuksu Mah . , Sudeposu Mahallesi , Şahintepesi Mahallesi , Şirinevler Mahallesi , Üniversite Mahallesi , Yaylacık Mah . , Yenişehir Mah , Yeşil Mahallesi , Yunusemre Mahallesi• Acıöz Köyü , Akören Köyü , Arıcak Köyü , Aşağıkızılcaören Köyü , Başköy Köyü , Belen Köyü , Bolkuş Köyü , Bulak Köyü , Burunsuz Köyü , Bürnük Köyü , Cemaller Köyü , Cumayanı Köyü , Çerçıler Köyü , Çukurca Köyü , Davutlar Köyü , Demirciler Köyü , Düzçam Köyü , Gölören Köyü , Güneşli Köyü , Kadıköy Köyü , Kahyalar Köyü , Kamışköy Köyü , Kapaklı Köyü , Kapullu Köyü , Karaağaç Köyü , Karaşar Köyü , Kayı Köyü , Mehterler Köyü , Ortaca Köyü , Ödemiş Köyü , Saitler Köyü , Salmanlar Köyü , Sipahiler Köyü , Şenler Köyü , Tandır Köyü , Üçbaş Köyü , Yeşilköy Köyü , Yeşiltepe Köyü , Yukarıkızılcaören Köyü , Zopran Köyü

Karabük Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Karabük kiralık platform
Karabük kiralık sepetli vinç
Karabük kiralık platform firmaları
Karabük kiralık platform ücretleri
Karabük saatlik kiralık araç üstü platform
Karabük saatlik kiralık sepetli platform
Karabük saatlik kiralık sepetli vinç
Karabük saatlik sepetli platform kiralama
Karabük kiralık forklift
Karabük saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Platform Kiralama Talep FormuHemen Ara