Kastamonu Kiralık Platform Sepetli Vinç
TEL:0532 559 56 26

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Kastamonu Kiralık Platform
  4. /
  5. Kastamonu Kiralık Platform Sepetli Vinç

Kastamonu Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Araç Üstü Platform Kiralama Hizmetleri

Telefon Numaramız: 0532 559 56 26

Kastamonu kiralık sepetli platform

Kastamonu Kiralık Sepetli Platform Avantajı

Yüksekte çalışma gerekliliği yalnızca inşaat alanları için söz konusu değildir. Her yıl uzayan ve sağlıklı bir şekilde büyümeye devam etmeleri için belirli dönemlerde budanması gereken ve şehir içi alanlarda olmaları halinde budanması bir zorunluluk olan ağaçlarla ilgili işlemlerde de yüksekte çalışmanın getirdiği güvenlik riskleri söz konusudur. Bu riski gidermenin en uygun yolu ise Kastamonu kiralık sepetli platform hizmetinden yararlanmaktır.

Kastamonu sepetli vinç kiralama hizmetimizden yararlanarak ağaçları budayan çalışanlarınız için çalışma ortamını güvenli hale getirebilirsiniz. Aksi halde hem yüksekte çalışmış olmakta kaynaklanan hem de herhangi bir kaza durumunda kesim için kullandığı aletin kontrolünü kaybetmekten kaynaklanan riskler söz konusu olacaktır.

Hızlı ve Kolay Budama İşlemi İçin Vinç Kullanın

Düzenli olarak yapılması gereken ağaç budama işlemleri ile ilgili bir sorumluluğunuz varsa budama işini kolay ve hızlı yapabilmek için vinç kullanabilirsiniz. Kendini sağlama alma ve güvenliğini sağlama telaşı olmadan çalışma olanağının olması ile budama işini yapan görevlilerinizin performansında belirgin bir artış olacaktır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Kastamonu bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Kastamonu kiralık platform firmasına 0532 559 56 26 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız: 0532 559 56 26

Hizmet Bölgelerimiz

, Akmescit , Cebrail , Kuzeykent , Merkez Köyler , Akmescit Mahallesi , Aktekke Mahallesi , Atabeygazi Mahallesi , Beyçelebi Mahallesi , Candaroğulları Mahallesi , Cebrail Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Hepkebirler Mahallesi , Hisarardı Mahallesi , Honsalar Mahallesi , İnönü Mahallesi , İsfendiyar Mahallesi , İsmailbey Mahallesi , Kırkçeşme Mahallesi , Kuzeykent Mahallesi , Mehmetakifersoy Mahallesi , Saraçlar Mahallesi , Topçuoğlu Mahallesi , Yavuzselim Mahallesi , Ahlatçık Köyü , Ahmetbey Köyü , Akdoğan Köyü , Aksinir Köyü , Alçıcılar Köyü , Alpagut Köyü , Alparslan Köyü , Arız Köyü , Aşağıbatak Köyü , Aşağıelyakut Köyü , Baltacı Köyü , Baltacıkuyucağı Köyü , Başköy Köyü , Bozoğlak Köyü , Budamış Köyü , Bulacık Köyü , Bükköy Köyü , Çavundur Köyü , Çerçiköy Köyü , Çiğil Köyü , Çorumlu Köyü , Darıbükü Köyü , Demirci Köyü , Dereköy Köyü , Dokuzkat Köyü , Duruçay Köyü , Emirler Köyü , Emirli Köyü , Eşen Köyü , Etyemez Köyü , Eymir Köyü , Göçen Köyü , Gökçekent Köyü , Gölköy Köyü , Gömeç Köyü , Gülef Köyü , Hacıbey Köyü , Hacıilyas Köyü , Hacıköy Köyü , Hacımuharrem Köyü , Hacışaban Köyü , Hacıyusuf Köyü , Halaçlı Köyü , Halife Köyü , Halifekuyucağı Köyü , Hasköy Köyü , Hatipköy Köyü , Hocaköy Köyü , İnceboğaz Köyü , Kadıoğlu Köyü , Karamıkmolla Köyü , Karaş Köyü , Kasaba Köyü , Kasabaörencik Köyü , Kavakköy Köyü , Kavalca Köyü , Kayalı Köyü , Kırcalar Köyü , Kıyık Köyü , Konukça Köyü , Koruköy Köyü , Köklü Köyü , Kurtgömeç Köyü , Kurucaören Köyü , Kurusaray Köyü , Kuskara Köyü , Küçüksu Köyü , Mollaköy Köyü , Musallar Köyü , Nalcıkuyucağı Köyü , Numanlar Köyü , Oğulköy Köyü , Omcular Köyü , Ortaboğaz Köyü , Ortaköy Köyü , Ömerli Köyü , Örencik Köyü , Pehlivanköy Köyü , Sade Köyü , Sapaca Köyü , Sarıömer Köyü , Sırasöğütler Köyü , Subaşı Köyü , Talipler Köyü , Taşlık Köyü , Uzunoluk Köyü , Yarören Köyü , Yukarıbatak Köyü , Yukarıelyakut Köyü , Yukarıkuyucak Köyü , Yürekveren Köyü

Kastamonu Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Kastamonu kiralık platform
Kastamonu kiralık sepetli vinç
Kastamonu kiralık platform firmaları
Kastamonu kiralık platform ücretleri
Kastamonu saatlik kiralık araç üstü platform
Kastamonu saatlik kiralık sepetli platform
Kastamonu saatlik kiralık sepetli vinç
Kastamonu saatlik sepetli platform kiralama
Kastamonu kiralık forklift
Kastamonu saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Hemen Ara