Tel: 0532 559 56 26 | Kocaali Kiralık Platform Sepetli Vinç

Kocaali Kiralık Platform Sepetli Vinç
TEL:0532 559 56 26

Kocaali Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Platform Hizmetleri

TEL : 0532 559 56 26

Kocaali kiralık sepetli platform

 

Reklam, temizlik ve inşaat sektöründe çalışan personel için çok yüksek ve güvenlik açısından tehlikeli yerlerde çalışmak, her zaman için büyük bir sıkıntı olmuştur. Özellikle inşaat sektöründe bu tarz işlerin önlem alınmadan yapılmaya çalışılması korkunç kazaları beraberinde getirmiştir. Bu nedenle iş güvenliği yasaları gereği zorunlu hale araç üstü platformlar sayesinde daha güvenli şartlar altında çalışma imkânı buluyor. Sepetli Platform vinçler insanların kolaylıkla erişemediği yüksekliklere güvenli bir şekilde ulaşmasını ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Araç üstü kiralık platformlarla yüksek yerlere, ulaşılması güç yükseklikte binalara iskele kurmadan daha az maliyetle ve kısa zamanda ulaşılabilir. Ancak bu tür iş makinelerine ihtiyaç duyulma sıklığına göre herkesin satın alması elbette imkânsızdır. Bu tarz bir sıkıntıyı çözmek için sepetli vinç kiralamalıyız. İşte bu noktada firmamız Kocaali kiralık sepetli vinç ve Kocaali kiralık platform olarak hizmet vermekteyiz. Kocaali çevresinde araç üstü platform kiralamak için firmamızı arayabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar hizmet gösteren firmamızdan, işinize uygun kiralık araç üstü platform kiralayabilirsiniz. Kiralık sepetli vinçler ile farklı sektörlerde; farklı işlerinizi kolaylıkla çözebilirsiniz. Firmamızda çalışma yapılacak yerin ortamı, konumu ve yüksekliğine göre değişik tiplerde birçok platform bulunmaktadır. Firmamızda 20 metrelik platform, 25 metrelik platform, 30 metrelik platform, 32 metrelik platform modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Kocaali Kiralık Araç üstü platformlarımızı şehir içinde ve dar sokaklarda personel yükseltme işlerinde ve yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylıkla kullanılabilir. Makine parkurumuzda bulunan 25 metreden 45 metreye kadar ulaşan platform çeşitlerimizle yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır. Kiralık araç üstü sepetli platformlarla dış cephe ve cam temizliğinde, elektrik işlerinde,bina çatılarında, pano ve tabela montajlarında ve reklam afişlerinin yenilenmesinde ve dizi – film çekimlerinde kullanılmaktadır.

Firmamız, Kocaali sepetli vinç ve Kocaali kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Kocaali bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Kocaali kiralık platform firmasına 0532 559 56 26 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0532 559 56 26

Kocaali kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Kocaali Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

TEL 0532 559 56 26

Hizmet Bölgelerimiz

, Ağalar Mahallesi , Alandere Mahallesi , Cuma Mahallesi , Hızar Mahallesi , Karşı Mahallesi , Merkez Mahallesi , Tangaz Mahallesi , Yalı Mahallesi , Yayla Mahallesi , Yeni Mahallesi , Açmabaşı Köyü , Akpınar Köyü , Aktaş Köyü , Aydoğan Köyü , Beyler Köyü , Bezirgan Köyü , Caferiye Köyü , Çakmaklı Köyü , Çobansayvant Köyü , Çukurköy Köyü , Demiraçma Köyü , Görele Köyü , Gümüşoluk Köyü , Kadıköy Köyü , Karalar Köyü , Karapelit Köyü , Kestanepınarı Köyü , Kızılüzüm Köyü , Kirazlı Köyü , Kovukpelit Köyü , Kozluk Köyü , Köyyeri Köyü , Küplük Köyü , Melen Köyü , Selahiye Köyü , Süngüt Köyü , Şerbetpınarı Köyü , Yalpankaya Köyü , Yanıksayvant Köyü

Kocaali Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Kocaali kiralık platform
Kocaali kiralık sepetli vinç
Kocaali kiralık platform firmaları
Kocaali kiralık platform ücretleri
Kocaali saatlik kiralık araç üstü platform
Kocaali saatlik kiralık sepetli platform
Kocaali saatlik kiralık sepetli vinç
Kocaali saatlik sepetli platform kiralama
Kocaali kiralık forklift
Kocaali saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Hemen Ara