Ordu Kiralık Platform Sepetli Vinç

Ordu Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Araç Üstü Platform Kiralama Hizmetleri

TEL : 0506 429 4602

Ordu kiralık sepetli platform

 

 

 

Reklam, temizlik ve inşaat sektöründe çalışan personel için çok yüksek ve güvenlik açısından tehlikeli yerlerde çalışmak, her zaman için büyük bir sıkıntı olmuştur. Özellikle inşaat sektöründe bu tarz işlerin önlem alınmadan yapılmaya çalışılması korkunç kazaları beraberinde getirmiştir. Bu nedenle iş güvenliği yasaları gereği zorunlu hale araç üstü platformlar sayesinde daha güvenli şartlar altında çalışma imkânı buluyor. Sepetli Platform vinçler insanların kolaylıkla erişemediği yüksekliklere güvenli bir şekilde ulaşmasını ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Araç üstü kiralık platformlarla yüksek yerlere, ulaşılması güç yükseklikte binalara iskele kurmadan daha az maliyetle ve kısa zamanda ulaşılabilir. Ancak bu tür iş makinelerine ihtiyaç duyulma sıklığına göre herkesin satın alması elbette imkânsızdır. Bu tarz bir sıkıntıyı çözmek için sepetli vinç kiralamalıyız. İşte bu noktada firmamız Ordu kiralık sepetli vinç ve Ordu kiralık platform olarak hizmet vermekteyiz. Ordu çevresinde araç üstü platform kiralamak için firmamızı arayabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar hizmet gösteren firmamızdan, işinize uygun kiralık araç üstü platform kiralayabilirsiniz. Kiralık sepetli vinçler ile farklı sektörlerde; farklı işlerinizi kolaylıkla çözebilirsiniz. Firmamızda çalışma yapılacak yerin ortamı, konumu ve yüksekliğine göre değişik tiplerde birçok platform bulunmaktadır. Firmamızda 20 metrelik platform, 25 metrelik platform, 30 metrelik platform, 32 metrelik platform modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Ordu Kiralık Araç üstü platformlarımızı şehir içinde ve dar sokaklarda personel yükseltme işlerinde ve yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylıkla kullanılabilir. Makine parkurumuzda bulunan 25 metreden 45 metreye kadar ulaşan platform çeşitlerimizle yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır. Kiralık araç üstü sepetli platformlarla dış cephe ve cam temizliğinde, elektrik işlerinde,bina çatılarında, pano ve tabela montajlarında ve reklam afişlerinin yenilenmesinde ve dizi – film çekimlerinde kullanılmaktadır.

Firmamız, Ordu sepetli vinç ve Ordu kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Ordu bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Ordu kiralık platform firmasına 0506 429 4602 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0506 429 4602

Ordu kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Ordu Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

tel:+905064294602

Hizmet Bölgelerimiz

• Akkuş , Aybastı , Çamaş , Çatalpınar , Çaybaşı , Fatsa , Gölköy , Gülyalı , Gürgentepe , İkizce , Kabadüz(Karadüz) , Kabataş , Korgan , Kumru , Merkez , Mesudiye , Perşembe , Ulubey , Ünye
• Bahcelievler , Kumbaşı , Merkez Köyler , Saraycık
• Aktam Mahallesi , Akyazı Mahallesi , Aziziye Mahallesi , Bahcelievler Mahallesi , Bucak Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Durugöl Mahallesi , Düz Mahallesi , Güzelyalı Mahallesi , Karapınar Mahallesi , Karapınar Osb , Karşıyaka Mahallesi , Kirazlimanı Mahallesi , Kumbaşı Mahallesi , Nizamettin Mahallesi , Saray Mahallesi , Selimiye Mahallesi , Subaşı Mahallesi , Şahincili Mahallesi , Şarkiye Mahallesi , Şirinevler Mahallesi , Taşbaşı Mahallesi , Yeni Mahallesi , Zaferimilli Mahallesi , Akçatepe Köyü , Akkese Köyü , Alembey Köyü , Alınca Köyü , Alisayvan Köyü , Altınyurt Köyü , Arpaköy Köyü , Artıklı Köyü , Ataköy Köyü , Aydınlık Köyü , Bahariye Köyü , Bayadı Köyü , Bayramlı Köyü , Boztepe Köyü , Burhanettinköy Köyü , Cumhuriyet Köyü , Çavuşlar Köyü , Dedeli Köyü , Delikkaya Köyü , Dikence Köyü , Düzköy Köyü , Emenköy Köyü , Erenli Köyü , Eskipazar Köyü , Eyüplü Köyü , Gerce Köyü , Gökömer Köyü , Gümüşköy Köyü , Günören Köyü , Güzelyalı Köyü , Hacılar Köyü , Hatipli Köyü , Hürriyet Köyü , Işıklı Köyü , Karaağaç Köyü , Karacaömer Köyü , Karaoluk Köyü , Kayabaşı Köyü , Kayadibi Köyü , Kısacık Köyü , Kızılhisar Köyü , Kovancı Köyü , Kökenli Köyü , Kurtulmuş Köyü , Kuylu Köyü , Mübarek Köyü , Oğmaca Köyü , Orhaniye Köyü , Ortaköy Köyü , Osmaniye Köyü , Öceli Köyü , Örencik Köyü , Övündük Köyü , Pelitli Köyü , Sağırlı Köyü , Şenköy Köyü , Şenocak Köyü , Terzili Köyü , Teynelli Köyü , Topluca Köyü , Uzunisa Köyü , Uzunmusa Köyü , Yağızlı Köyü , Yaraşlı Köyü , Yemişli Köyü , Yeşilköy Köyü , Yıldızlı Köyü , Yukarıtepe Köyü , Zaferköy Köyü

Ordu Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Ordu kiralık platform
Ordu kiralık sepetli vinç
Ordu kiralık platform firmaları
Ordu kiralık platform ücretleri
Ordu saatlik kiralık araç üstü platform
Ordu saatlik kiralık sepetli platform
Ordu saatlik kiralık sepetli vinç
Ordu saatlik sepetli platform kiralama
Ordu kiralık forklift
Ordu saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Platform Kiralama Talep FormuHemen Ara