Rize Kiralık Platform Sepetli Vinç
TEL:0532 559 56 26

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Rize Kiralık Platform
  4. /
  5. Rize Kiralık Platform Sepetli Vinç

Rize Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Platform Hizmetleri

TEL : 0532 559 56 26

 

Yüksek Yapılar İçin Sunulan Rize Kiralık Sepetli Platform Hizmetleri

Özellikle son yıllarda giderek artmakta olan yüksek katlı yapılarda, pek çok farklı işlemlerin yapılması gerekmektedir. Genel olarak 5 ya da daha çok katlı bina yapılarının dış cephelerinde yapılacak olan işlerin, şekilde yapılabilmesi için sunulmuş olan Rize kiralık sepetli platform hizmetleri sayesinde, boya, cam temizliği ve yıkama gibi işlerin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır.

Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri İle Sunulan Ayrıcalıklar

Genel olarak büyük bir kafes görünümü şeklinde görülen sepetli vinç malzemeleri, genel olarak inşaat alanlarında yaygın olarak görülmüş olsa da, aynı zamanda yüksek aydınlatma direkleri içinde sıkça kullanılmaktadır. Satın alma işlemine göre daha uygun fiyatlı olan kiralama işlemleri sayesinde, bakım ve onarım işlemlerinin en sağlıklı şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Uygun Fiyatlar Üzerinden Sunulan Rize Sepetli Platform Vinç Kiralama

Rize sepetli vinç kiralama hizmetlerimiz sayesinde, başkentimizde görülen çoğu sepetli vinç ürünlerinin uygun fiyatlar üzerinden kiralanmasını sağlamaktayız. Gerekli önlemlerin alınmış olduğu sepetli vinçler, çeşitli boyut ve genişliklerde piyasaya sürülebilmektedir.

Firmamız, Rize sepetli vinç ve Rize kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Rize bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Rize kiralık platform firmasına 0532 559 56 26 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız :  05325595626

 

Hizmet Bölgelerimiz

Ardeşen , Çamlıhemşin , Çayeli , Derepazarı , Fındıklı , Güneysu , Hemşin , İkizdere , İyidere , Kalkandere , Merkez , Pazar , Çaykent , Gündoğdu(Hamidiye) , Merkez Köyler , Rize , Adliye Mahallesi , Atatürk Mahallesi , Atmeydanı Mahallesi , Bağdatlı Mahallesi , Balsu Mahallesi , Boğaz Mahallesi , Bozukkale Mahallesi , Camiönü Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çamlıbel Mahallesi , Çarşı Mahallesi , Çorapçılar Mahallesi , Dağınıksu Mahallesi , Dağsu Mahallesi , Değirmendere Mahallesi , Dereüstü Mahallesi , Ekmekçiler Mahallesi , Ekremorhon Mahallesi , Eminettin Mahallesi , Engindere Mahallesi , Fatih Mahallesi , Fener Mahallesi , Gülbahar Mahallesi , Halatçılar Mahallesi , Hamidiye Mahallesi , Hamzabey Mahallesi , Hayrat Mahallesi , İslampaşa Mahallesi , Kale Mahallesi , Kanbursırt Mahallesi , Kaplıca Mahallesi , Kasarcılar Mahallesi , Kavaklı Mahallesi , Kazımkarabekir Mahallesi , Kokulukaya Mahallesi , Mermerdelen Mahallesi , Mezra Mahallesi , Müderrisler Mahallesi , Müftü Mahallesi , Paşakuyu Mahallesi , Pehlivan Mahallesi , Pilavdağı Mahallesi , Piriçelebi Mahallesi , Portakallık Mahallesi , Reşadiye Mahallesi , Taşlıdere Mahallesi , Tophane Mahallesi , Vilayet Mahallesi , Yağlıtaş Mahallesi , Yeni Mahallesi , Yeniköy Mahallesi , Akarsu Köyü , Akpınar Köyü , Aktaş Köyü , Alipaşa Köyü , Ambarlık Köyü , Ayane Köyü , Azaklıhoca Köyü , Balıkçılar Köyü , Beştepe Köyü , Bıldırcınköy Köyü , Boğaz Köyü , Camidağı Köyü , Çaybaşı Köyü , Çaycılar Köyü , Çaykent Köyü , Çiftekavak Köyü , Çimenli Köyü , Derebaşı Köyü , Dörtyol Köyü , Düzköy Köyü , Elmalı Köyü , Erenköy Köyü , Gölgeli Köyü , Güzelköy Köyü , Güzelyurt Köyü , Karasu Köyü , Karayemiş Köyü , Kasarcılar Köyü , Kendirli Köyü , Ketenli Köyü , Kırklartepesi Köyü , Kireçhane Köyü , Kocatepe Köyü , Kömürcüler Köyü , Köprülü Köyü , Kurtuluş Köyü , Küçükçayır Köyü , Küçükköy Köyü , Melek Köyü , Muradiye Köyü , Ortapazar Köyü , Örnek Köyü , Pazarköy Köyü , Pehlivantaşı Köyü , Pekmezli Köyü , Pınarbaşı Köyü , Selimiye Köyü , Soğukçeşme Köyü , Söğütlü Köyü , Sütlüce Köyü , Taşköprü Köyü , Taşlık Köyü , Taşpınar Köyü , Tekke(Yiğitler) Köyü , Topkaya Köyü , Tuğlalı Köyü , Uzunköy Köyü , Üçkaya Köyü , Veliköy Köyü , Yemişlik Köyü , Yenidoğan Köyü , Yenigüzelköy Köyü , Yenikale Köyü , Yenikasarcılar Köyü , Yeniselimiye Köyü , Yeşildere Köyü , Yolüstü Köyü , Yolveren Köyü , Zincirliköprü Köyü

Rize Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Rize kiralık platform
Rize kiralık sepetli vinç
Rize kiralık platform firmaları
Rize kiralık platform ücretleri
Rize saatlik kiralık araç üstü platform
Rize saatlik kiralık sepetli platform
Rize saatlik kiralık sepetli vinç
Rize saatlik sepetli platform kiralama
Rize kiralık forklift
Rize saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Hemen Ara