Safranbolu Kiralık Platform Sepetli Vinç
TEL:0532 559 56 26

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Karabük Kiralık Platform
  4. /
  5. Safranbolu Kiralık Platform Sepetli Vinç

Safranbolu Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Platform Hizmetleri

TEL : 0532 559 56 26

Safranbolu  kiralık sepetli platform

 

 

 

Reklam, temizlik ve inşaat sektöründe çalışan personel için çok yüksek ve güvenlik açısından tehlikeli yerlerde çalışmak, her zaman için büyük bir sıkıntı olmuştur. Özellikle inşaat sektöründe bu tarz işlerin önlem alınmadan yapılmaya çalışılması korkunç kazaları beraberinde getirmiştir. Bu nedenle iş güvenliği yasaları gereği zorunlu hale araç üstü platformlar sayesinde daha güvenli şartlar altında çalışma imkânı buluyor. Sepetli Platform vinçler insanların kolaylıkla erişemediği yüksekliklere güvenli bir şekilde ulaşmasını ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Araç üstü kiralık platformlarla yüksek yerlere, ulaşılması güç yükseklikte binalara iskele kurmadan daha az maliyetle ve kısa zamanda ulaşılabilir. Ancak bu tür iş makinelerine ihtiyaç duyulma sıklığına göre herkesin satın alması elbette imkânsızdır. Bu tarz bir sıkıntıyı çözmek için sepetli vinç kiralamalıyız. İşte bu noktada firmamız Safranbolu kiralık sepetli vinç ve Safranbolu kiralık platform olarak hizmet vermekteyiz. Safranbolu çevresinde araç üstü platform kiralamak için firmamızı arayabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar hizmet gösteren firmamızdan, işinize uygun kiralık araç üstü platform kiralayabilirsiniz. Kiralık sepetli vinçler ile farklı sektörlerde; farklı işlerinizi kolaylıkla çözebilirsiniz. Firmamızda çalışma yapılacak yerin ortamı, konumu ve yüksekliğine göre değişik tiplerde birçok platform bulunmaktadır. Firmamızda 20 metrelik platform, 25 metrelik platform, 30 metrelik platform, 32 metrelik platform modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Safranbolu Kiralık Araç üstü platformlarımızı şehir içinde ve dar sokaklarda personel yükseltme işlerinde ve yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylıkla kullanılabilir. Makine parkurumuzda bulunan 25 metreden 45 metreye kadar ulaşan platform çeşitlerimizle yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır. Kiralık araç üstü sepetli platformlarla dış cephe ve cam temizliğinde, elektrik işlerinde,bina çatılarında, pano ve tabela montajlarında ve reklam afişlerinin yenilenmesinde ve dizi – film çekimlerinde kullanılmaktadır.

Firmamız, Safranbolu sepetli vinç ve Safranbolu kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Safranbolu bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Safranbolu kiralık platform firmasına 0532 559 56 26 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0532 559 56 26

Safranbolu  kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Safranbolu Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

tel:05325595626

Hizmet Bölgelerimiz

• Merkez Köyler , Ovacuma , Safranbolu• Akçasu Mahallesi , Akkışla Mahallesi , Aşağıtokatlı Mahallesi , Atatürk Mahallesi , Babasultan Mahallesi , Bağlarbaşı Mahallesi , Barış Mahallesi , Camikebir Mahallesi , Cebbar Mahallesi , Cemalcaymaz Mahallesi , Çavuş Mahallesi , Çeşme Mahallesi , Danışment Mahallesi , Düz Mahallesi , Emek Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Hacıhalil Mahallesi , Hacıhasan Mahallesi , Hüseyinçelebi Mahallesi , İsmetpaşa Mahallesi , İzzetpaşa Mahallesi , Karaali Mahallesi , Kirkille Mahallesi , Musalla Mahallesi , Ovaköseler Mahallesi , Tintin Mahallesi , Yeni Mahallesi• Ağaçkesen Köyü , Akören Köyü , Alören Köyü , Aşağıçatak Köyü , Aşağıçiftlik Köyü , Aşağıdana Köyü , Aşağıgüney Köyü , Bağcığaz Köyü , Bostanbükü Köyü , Cücahlı Köyü , Çavuşlar Köyü , Çerçen Köyü , Çıraklar Köyü , Davutobası Köyü , Değirmencik Köyü , Dereköy Köyü , Düzce Köyü , Geren Köyü , Gökpınar Köyü , Gündoğan Köyü , Hacılarobası Köyü , Harmancık Köyü , İnceçay Köyü , İncekaya Köyü , Kadıbükü Köyü , Karacatepe Köyü , Karapınar Köyü , Karıt Köyü , Kehler Köyü , Kırıklar Köyü , Konarı Köyü , Kuzyakahacılar Köyü , Kuzyakaköseler Köyü , Kuzyakaöteköy Köyü , Navsaklar Köyü , Nebioğlu Köyü , Oğulören Köyü , Örencik Köyü , Pelitören Köyü , Sakaralan Köyü , Sarıahmetli Köyü , Satköy Köyü , Sırçalı Köyü , Sine Köyü , Tayyip Köyü , Tokatlı Köyü , Toprakcuma Köyü , Üçbölük Köyü , Yazıköy Köyü , Yolbaşı Köyü , Yörük Köyü , Yukarıçiftlikköy Köyü , Yukarıdana Köyü

Safranbolu Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Safranbolu kiralık platform
Safranbolu kiralık sepetli vinç
Safranbolu kiralık platform firmaları
Safranbolu kiralık platform ücretleri
Safranbolu saatlik kiralık araç üstü platform
Safranbolu saatlik kiralık sepetli platform
Safranbolu saatlik kiralık sepetli vinç
Safranbolu saatlik sepetli platform kiralama
Safranbolu kiralık forklift
Safranbolu saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Hemen Ara