Trabzon Kiralık Platform Sepetli Vinç

Trabzon Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Araç Üstü Platform Kiralama Hizmetleri

TEL : 0506 429 4602

Trabzon kiralık sepetli platform

 

 

 

Reklam, temizlik ve inşaat sektöründe çalışan personel için çok yüksek ve güvenlik açısından tehlikeli yerlerde çalışmak, her zaman için büyük bir sıkıntı olmuştur. Özellikle inşaat sektöründe bu tarz işlerin önlem alınmadan yapılmaya çalışılması korkunç kazaları beraberinde getirmiştir. Bu nedenle iş güvenliği yasaları gereği zorunlu hale araç üstü platformlar sayesinde daha güvenli şartlar altında çalışma imkânı buluyor. Sepetli Platform vinçler insanların kolaylıkla erişemediği yüksekliklere güvenli bir şekilde ulaşmasını ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Araç üstü kiralık platformlarla yüksek yerlere, ulaşılması güç yükseklikte binalara iskele kurmadan daha az maliyetle ve kısa zamanda ulaşılabilir. Ancak bu tür iş makinelerine ihtiyaç duyulma sıklığına göre herkesin satın alması elbette imkânsızdır. Bu tarz bir sıkıntıyı çözmek için sepetli vinç kiralamalıyız. İşte bu noktada firmamız Trabzon kiralık sepetli vinç ve Trabzon kiralık platform olarak hizmet vermekteyiz. Trabzon çevresinde araç üstü platform kiralamak için firmamızı arayabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar hizmet gösteren firmamızdan, işinize uygun kiralık araç üstü platform kiralayabilirsiniz. Kiralık sepetli vinçler ile farklı sektörlerde; farklı işlerinizi kolaylıkla çözebilirsiniz. Firmamızda çalışma yapılacak yerin ortamı, konumu ve yüksekliğine göre değişik tiplerde birçok platform bulunmaktadır. Firmamızda 20 metrelik platform, 25 metrelik platform, 30 metrelik platform, 32 metrelik platform modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Trabzon Kiralık Araç üstü platformlarımızı şehir içinde ve dar sokaklarda personel yükseltme işlerinde ve yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylıkla kullanılabilir. Makine parkurumuzda bulunan 25 metreden 45 metreye kadar ulaşan platform çeşitlerimizle yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır. Kiralık araç üstü sepetli platformlarla dış cephe ve cam temizliğinde, elektrik işlerinde,bina çatılarında, pano ve tabela montajlarında ve reklam afişlerinin yenilenmesinde ve dizi – film çekimlerinde kullanılmaktadır.

Firmamız, Trabzon sepetli vinç ve Trabzon kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Trabzon bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Trabzon kiralık platform firmasına 0506 429 4602 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0506 429 4602

Trabzon kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Trabzon Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

tel:+905064294602

Hizmet Bölgelerimiz

Akçaabat , Araklı , Arsin , Beşikdüzü , Çarşıbaşı , Çaykara , Dernekpazarı , Düzköy , Hayrat , Köprübaşı , Maçka , Merkez , Of , Sürmene , Şalpazarı , Tonya , Vakfıkebir , Yomra Akoluk , Akyazı , Beşirli , Bostancı , Boztepe , Çağlayan , Çarşı , Çukurçayır , Gürbulak , Merkez Köyler , Pelitli , Sanayi , Yalıncak , 1.Beşirli Mahallesi , 1.Bostancı Mahallesi , 1.Erdoğdu Mahallesi , 2.Beşirli Mahallesi , 2.Bostancı Mahallesi , 2.Erdoğdu Mahallesi , 3.Erdoğdu Mahallesi , Adnankahveci Mahallesi , Akoluk Mahallesi , Armutlu Mahallesi , Aşağı Mahallesi , Aydınlıkevler Mahallesi , Bahçecik Mahallesi , Başkurt Mahallesi , Boztepe Mahallesi , Cami Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çakılca Mahallesi , Çamlıca Mahallesi , Çarşı Mahallesi , Çömlekçi Mahallesi , Değirmendere Mahallesi , Dereli Mahallesi , Ergüneş Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Fatih Mahallesi , Gazipaşa Mahallesi , Gülbaharhatun Mahallesi , Gülyalı Mahallesi , Güney Mahallesi , Güzelyalı Mahallesi , Hızırbey Mahallesi , İnönü Mahallesi , İskenderpaşa Mahallesi , Kalkınma Mahallesi , Kanunı Mahallesi , Karşıyaka Mahallesi , Kaymaklı Mahallesi , Kemerkaya Mahallesi , Kendirli Mahallesi , Konak Mahallesi , Konaklar Mahallesi , Ktü Kampüsü , Kurtuluş Mahallesi , Merkez Mahallesi , Mısırlı Mahallesi , Okçu Mahallesi , Ortahisar Mahallesi , Özkaymaklı Mahallesi , Pazarkapı Mahallesi , Sanayi Mahallesi , Seyrantepe Mahallesi , Sofrakaya Mahallesi , Soğuksu Mahallesi , Toklu Mahallesi , Üniversite , Yalı Mahallesi , Yalıncak Mahallesi , Yanlıca Mahallesi , Yanyamaç Mahallesi , Yeni Mahallesi , Yenicuma Mahallesi , Yeşilköy Mahallesi , Yeşiltepe Mahallesi , Zafer Mahallesi , Ağıllı Köyü , Akkaya Köyü , Aktoprak Köyü , Ayvalı Köyü , Bengisu Köyü , Beştaş Köyü , Bulak Köyü , Çamoba Köyü , Çilekli Köyü , Çimenli Köyü , Doğançay Köyü , Dolaylı Köyü , Düzyurt Köyü , Esenyurt Köyü , Fatih Köyü , Geçit Köyü , Gölçayır Köyü , Gözalan Köyü , Gündoğdu Köyü , İncesu Köyü , Karakaya Köyü , Karlık Köyü , Kavala Köyü , Kireçhane Köyü , Kozluca Köyü , Kutlugün Köyü , Özbirlik Köyü , Pınaraltı Köyü , Sayvan Köyü , Sevimli Köyü , Subaşı Köyü , Tosköy Köyü , Uğurlu Köyü , Yeniköy Köyü , Yeşilbük Köyü , Yeşilova Köyü , Yeşiltepe Köyü , Yeşilyurt Köyü

Trabzon Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Trabzon kiralık platform
Trabzon kiralık sepetli vinç
Trabzon kiralık platform firmaları
Trabzon kiralık platform ücretleri
Trabzon saatlik kiralık araç üstü platform
Trabzon saatlik kiralık sepetli platform
Trabzon saatlik kiralık sepetli vinç
Trabzon saatlik sepetli platform kiralama
Trabzon kiralık forklift
Trabzon saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Platform Kiralama Talep FormuHemen Ara