Zonguldak Kiralık Platform Sepetli Vinç

Zonguldak Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Araç Üstü Platform Kiralama Hizmetleri

TEL : 0506 429 4602

Zonguldak kiralık sepetli platform

 

 

 

Reklam, temizlik ve inşaat sektöründe çalışan personel için çok yüksek ve güvenlik açısından tehlikeli yerlerde çalışmak, her zaman için büyük bir sıkıntı olmuştur. Özellikle inşaat sektöründe bu tarz işlerin önlem alınmadan yapılmaya çalışılması korkunç kazaları beraberinde getirmiştir. Bu nedenle iş güvenliği yasaları gereği zorunlu hale araç üstü platformlar sayesinde daha güvenli şartlar altında çalışma imkânı buluyor. Sepetli Platform vinçler insanların kolaylıkla erişemediği yüksekliklere güvenli bir şekilde ulaşmasını ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Araç üstü kiralık platformlarla yüksek yerlere, ulaşılması güç yükseklikte binalara iskele kurmadan daha az maliyetle ve kısa zamanda ulaşılabilir. Ancak bu tür iş makinelerine ihtiyaç duyulma sıklığına göre herkesin satın alması elbette imkânsızdır. Bu tarz bir sıkıntıyı çözmek için sepetli vinç kiralamalıyız. İşte bu noktada firmamız Zonguldak kiralık sepetli vinç ve Zonguldak kiralık platform olarak hizmet vermekteyiz. Zonguldak çevresinde araç üstü platform kiralamak için firmamızı arayabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar hizmet gösteren firmamızdan, işinize uygun kiralık araç üstü platform kiralayabilirsiniz. Kiralık sepetli vinçler ile farklı sektörlerde; farklı işlerinizi kolaylıkla çözebilirsiniz. Firmamızda çalışma yapılacak yerin ortamı, konumu ve yüksekliğine göre değişik tiplerde birçok platform bulunmaktadır. Firmamızda 20 metrelik platform, 25 metrelik platform, 30 metrelik platform, 32 metrelik platform modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Zonguldak Kiralık Araç üstü platformlarımızı şehir içinde ve dar sokaklarda personel yükseltme işlerinde ve yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylıkla kullanılabilir. Makine parkurumuzda bulunan 25 metreden 45 metreye kadar ulaşan platform çeşitlerimizle yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır. Kiralık araç üstü sepetli platformlarla dış cephe ve cam temizliğinde, elektrik işlerinde,bina çatılarında, pano ve tabela montajlarında ve reklam afişlerinin yenilenmesinde ve dizi – film çekimlerinde kullanılmaktadır.

Firmamız, Zonguldak sepetli vinç ve Zonguldak kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir. Kaliteli, iş güvenliği yasalarına uyan, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibi ile inşaat alanları, reklam firmaları, reklam şirketleri, belediyeler, temizlik işleri, elektrik şirketleri gibi resmi ve kamu kuruluşlarına hizmet veren firmamız, en küçük şirketten en büyüğüne kadar aynı kalite ve sabit fiyat ile kiralama yapmaktadır.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Zonguldak bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Zonguldak kiralık platform firmasına 0506 429 4602 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0506 429 4602

Zonguldak kiralık platform,kiralık sepetli vinç

Zonguldak Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

tel:+905064294602

Hizmet Bölgelerimiz

, Alaplı , Çaycuma , Devrek , Gökçebey , Karadenizereğli , Merkez
Beycuma(Kasımlar) , Çatalağzı , Gelik , Göbü , Karaman , Kilimli , Kozlu , Merkez Köyler , Muslu , Rüzgarlı , Site , Sivriler , Yeniçarşı• 19Mayıs Mahallesi , 202 Evler , Ahlatlı Mahallesi , Ayiçi Mahallesi , Ayiçimerkez Mahallesi , Belediyesitesi Mahallesi , Beytepe Mahallesi , Birlik Mahallesi , Bölüm Mahallesi , Cumayanı Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çamlık Mahallesi , Çaydamar Mahallesi , Damarlı Mahallesi , Doğancılar Mahallesi , Emirler Mahallesi , Esen Mahallesi , Fatih Mahallesi , Gelikmerkez Mahallesi , Güney Mahallesi , Güney Mahallesi-Çamlık Mahallesi , Hacıoğlu Mahallesi , Hisararkası Mahallesi , Işıkveren Mahallesi , İhsaniye Mahallesi , İnağzı Mahallesi , Kadı Mahallesi , Karadon Mah , Karaelmas Mahallesi , Kasımlar Mahallesi , Kılıç Mahallesi , Kırat Mahallesi , Kırımsa Mahallesi , Kokurdan Mahallesi , Kurtköy , Kuzyaka Mahallesi , Merkez Mahallesi , Mithatpaşa Mahallesi , Muratlı Mahallesi , Subatan Mahallesi , Taşbaca Mahallesi , Tepebaşı Mahallesi , Terakki Mahallesi , Topbaşımerkez Mahallesi , Yeni Mahallesi , Yeşil Mahallesi• Akşeyh Köyü , Alancık Köyü , Aşağıçayır Köyü , Ayvatlar Köyü , Balçıklı Köyü , Bozca Köyü , Çağlı Köyü , Çırgan Köyü , Çukurören Köyü , Dağköy Köyü , Dereköy Köyü , Ebegümeci Köyü , Eceler Köyü , Elvanpazarcık Köyü , Enseköy Köyü , Esenköy Köyü , Futa Köyü , Gücek Köyü , Hacıali Köyü , Himmetoğlu Köyü , Kabalaklı Köyü , Kaleoğlu Köyü , Karadere Köyü , Karapınar Köyü , Kardeşler Köyü , Kargalar Köyü , Keller Köyü , Kızılcakese Köyü , Korucuk Köyü , Kozluköy Köyü , Köroğlu Köyü , Köserecik Köyü , Kumtarla Köyü , Kurtköy Köyü , Merkezköy Köyü , Olukyanı Köyü , Osmanlı Köyü , Örencik Köyü , Sakaköy Köyü , Sapça Köyü , Saraycık Köyü , Sarımsak Köyü , Seyfetler Köyü , Sofular Köyü , Şirinköy Köyü , Tasmacı Köyü , Taşçılar Köyü , Türkali Köyü , Uzungüney Köyü , Üçköy Köyü , Yahma Köyü

Zonguldak Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Zonguldak kiralık platform
Zonguldak kiralık sepetli vinç
Zonguldak kiralık platform firmaları
Zonguldak kiralık platform ücretleri
Zonguldak saatlik kiralık araç üstü platform
Zonguldak saatlik kiralık sepetli platform
Zonguldak saatlik kiralık sepetli vinç
Zonguldak saatlik sepetli platform kiralama
Zonguldak kiralık forklift
Zonguldak saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Platform Kiralama Talep FormuHemen Ara