Zonguldak Kiralık Platform Sepetli Vinç
TEL:0532 559 56 26

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Zonguldak Kiralık Platform
  4. /
  5. Zonguldak Kiralık Platform Sepetli Vinç

Zonguldak Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Platform Hizmetleri

TEL : 0532 559 56 26

Zonguldak kiralık sepetli platform

Sepetli Vinç Platformları

Gelişen teknoloji ile birlikte kullanıma yeni sistemler sunulmaktadır. Bu yeni sistemlerden bir tanesi olarak sepetli vinçler karşımıza çıkmaktadır. Bu sistemler binaların dış alanlarında ya da diğer yüksek yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan bir sistemdir. Binalarda iskele kurulmasının mümkün olmadığı ya da gerek duyulmadığı işlemlerde bu platformlar kullanılmaktadır. Zonguldak sepetli vinç kiralama ile ihtiyacınız anında işlem yapabilirsiniz.

Sepetli Vinçler Kullanım Alanları

Sepetli vinçler avantajları sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Öncelikli olarak binaların dış alanlarında temizlik, boya, sıva ve benzeri amaçlar ile ulaşılması gereken alanlar için kullanılmaktadır. Geçici olarak yapılacak bu işlemler için en ideal sistem bu vinçlerdir. Özellikle dış alanları cam olan binalarda belli dönemler halinde yapılacak temizlik işlemi için sepetli vinç kullanılmaktadır.

Sepetli Vinç Kiralama İşlemleri

Zonguldak kiralık sepet platformu ile temin edebileceğiniz vinçler ile ihtiyaçlarınız anında karşılanmaktadır. Binalar, reklam panoları ya da direk gibi yüksek alanlarda güvenlik sağlanarak işlem yapmanın en ideal yolu vinç kiralamadır. Ayrıca ihtiyacınız kadar sürede kiralama yaparak maliyetleriniz düşmektedir.

Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Zonguldak bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Zonguldak kiralık platform firmasına 0532 559 56 26 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut makine filosuyla ihtiyacınıza uygun kiralık platform ve sepetli vinç çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0532 559 56 26

Zonguldak Kiralık Platform | Kiralık Sepetli Vinç

tel:05325595626

Hizmet Bölgelerimiz

Alaplı , Çaycuma , Devrek , Gökçebey , Karadenizereğli , Merkez,Beycuma(Kasımlar) , Çatalağzı , Gelik , Göbü , Karaman , Kilimli , Kozlu , Merkez Köyler , Muslu , Rüzgarlı , Site , Sivriler , Yeniçarşı• 19Mayıs Mahallesi , 202 Evler , Ahlatlı Mahallesi , Ayiçi Mahallesi , Ayiçimerkez Mahallesi , Belediyesitesi Mahallesi , Beytepe Mahallesi , Birlik Mahallesi , Bölüm Mahallesi , Cumayanı Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çamlık Mahallesi , Çaydamar Mahallesi , Damarlı Mahallesi , Doğancılar Mahallesi , Emirler Mahallesi , Esen Mahallesi , Fatih Mahallesi , Gelikmerkez Mahallesi , Güney Mahallesi , Güney Mahallesi-Çamlık Mahallesi , Hacıoğlu Mahallesi , Hisararkası Mahallesi , Işıkveren Mahallesi , İhsaniye Mahallesi , İnağzı Mahallesi , Kadı Mahallesi , Karadon Mah , Karaelmas Mahallesi , Kasımlar Mahallesi , Kılıç Mahallesi , Kırat Mahallesi , Kırımsa Mahallesi , Kokurdan Mahallesi , Kurtköy , Kuzyaka Mahallesi , Merkez Mahallesi , Mithatpaşa Mahallesi , Muratlı Mahallesi , Subatan Mahallesi , Taşbaca Mahallesi , Tepebaşı Mahallesi , Terakki Mahallesi , Topbaşımerkez Mahallesi , Yeni Mahallesi , Yeşil Mahallesi• Akşeyh Köyü , Alancık Köyü , Aşağıçayır Köyü , Ayvatlar Köyü , Balçıklı Köyü , Bozca Köyü , Çağlı Köyü , Çırgan Köyü , Çukurören Köyü , Dağköy Köyü , Dereköy Köyü , Ebegümeci Köyü , Eceler Köyü , Elvanpazarcık Köyü , Enseköy Köyü , Esenköy Köyü , Futa Köyü , Gücek Köyü , Hacıali Köyü , Himmetoğlu Köyü , Kabalaklı Köyü , Kaleoğlu Köyü , Karadere Köyü , Karapınar Köyü , Kardeşler Köyü , Kargalar Köyü , Keller Köyü , Kızılcakese Köyü , Korucuk Köyü , Kozluköy Köyü , Köroğlu Köyü , Köserecik Köyü , Kumtarla Köyü , Kurtköy Köyü , Merkezköy Köyü , Olukyanı Köyü , Osmanlı Köyü , Örencik Köyü , Sakaköy Köyü , Sapça Köyü , Saraycık Köyü , Sarımsak Köyü , Seyfetler Köyü , Sofular Köyü , Şirinköy Köyü , Tasmacı Köyü , Taşçılar Köyü , Türkali Köyü , Uzungüney Köyü , Üçköy Köyü , Yahma Köyü

Zonguldak Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Dış cephe yalıtımı
Cam montajı, sökme, takma
Cam temizliği ve silme
Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
Film setlerinde
Bina bakım, onarım işleri
Direk bakım, onarım işleri
Klima ve havalandırma tesis montajında
Boya ve cephe temizlik işlerinde
Dekorasyon ve reklam işlerinde
Cam silme, bina boyama işlerinde
Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
Tersane ve fabrikalarda
Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
32 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

Hizmetlerimiz

Zonguldak kiralık platform
Zonguldak kiralık sepetli vinç
Zonguldak kiralık platform firmaları
Zonguldak kiralık platform ücretleri
Zonguldak saatlik kiralık araç üstü platform
Zonguldak saatlik kiralık sepetli platform
Zonguldak saatlik kiralık sepetli vinç
Zonguldak saatlik sepetli platform kiralama
Zonguldak kiralık forklift
Zonguldak saatlik,günlük forklift kiralama

 

 

Hemen Ara